Green Revolution

KIEDYŚ WSZYSTKIE FARBY BĘDĄ PRODUKOWANE W TEN SPOSÓB… NASZE SĄ TAKIE JUŻ DZIŚ

Zdrowe, przyjazne i ekologiczne wnętrze nabiera nowego znaczenia dzięki farbom Bondex o skandynawskiej jakości. Zostały stworzone z najwyższą starannością, dzięki czemu spełniają wysokie wymagania użytkowe. Wyjątkowa receptura produktów marki Bondex jest udoskonalana od lat 60-tych XX w, kiedy to specjaliści po raz pierwszy postarali się o wyeliminowanie szkodliwych dla zdrowia człowieka składników. Formuła farb jest wciąż udoskonalana, jednak już dziś gwarantuje osiągnięcie zdumiewających efektów: wrażenie estetyczne, wysoką jakość i przyjazność dla zdrowia i środowiska.


 

• Maksymalnie obniżony poziom zapachu

• Śladowa zawartość rozpuszczalników organicznych

• Przyjazna dla alergików i osób szczególnie wrażliwych

• Wysoce ekologiczna
 

FARBY BONDEX

Farby Bondex nie są zwykłymi farbami - powstają w oparciu o koncepcję „Green Revolution”, zgodnie z którą są bezpieczne i zdrowe. Neutralny dla zdrowia i środowiska wpływ farb osiągnięto dzięki maksymalnemu obniżeniu zawartości szkodliwych, lotnych związków organicznych (LZO) w recepturze dzięki śladowej zawartości rozpuszczalników organicznych. Wszystkie emulsje białe marki Bondex są bezpieczne dla alergików i osób szczególnie wrażliwych - posiadają Świadectwo Własności Drażniących i Uczulających (tzw. Hypoalergia).
W efekcie emulsje do ścian i sufitów oraz emalie do drewna i metalu marki Bondex nie wydzielają uciążliwego zapachu, nie alergizują i są ekologiczne.

Oferta farb Bondex, wykonana zgodnie z koncepcją „Green Revolution”, wprowadza nową jakość w świecie farb. – Dziś możemy być pewni, że wszystkie farby w przyszłości będą produkowane w ten sposób.

Przyłączamy się w ten sposób do idei THINK GREEN!

Informacje o produktach z serii Green Revoultion znajdziesz w zakładce: PRODUKTY