Porady Jonathana Jensena

Drewno, jako „żywy” materiał, idealnie wpasowuje się w naturalne otoczenie i tworzy wyjątkową atmosferę zarówno wewnątrz naszych domów, jak i na zewnątrz. Począwszy od okien, drzwi i boazerii przez meble ogrodowe, pergole i płoty, aż po małą architekturę oraz elewacje z drewna. Elementy z tego materiału coraz częściej znajdują zastosowanie w przestrzeniach nowoczesnych - biurach, apartamentach i przemysłowych loftach, ocieplając ich charakter.

Drewno – jako naturalny materiał – jest niestety wystawione na niszczące działanie wielu czynników: słońce, wiatr, deszcz, śnieg, grzyby, glony oraz owady. Zastosowanie odpowiednich środków zabezpieczy drewno przed tymi czynnikami i zapewni mu piękny wygląd i trwałość na lata.

Pomogą Ci w tym produkty marki BONDEX, dostarczające optymalnych rozwiązań w zakresie ochrony i dekoracji drewna. BONDEX, to duńska marka wysokiej jakości środków do ochrony i dekoracji drewna, której historia i doświadczenie sięgają już ponad 100 lat. Marka BONDEX dostępna jest na całym świecie - jest globalnym ekspertem. Trudny skandynawski klimat z licznymi opadami deszczu, mgłami, dużym stopniem wilgotności oraz długotrwałymi, śnieżnymi i mroźnymi zimami niezwykle niszczą drewno. Jednak produkty marki Bondex, opracowane z najwyższą starannością, skutecznie chronią drewno przed tak trudnymi warunkami. Sprawdzone w ekstremalnych skandynawskich warunkach, produkty marki BONDEX bez problemu sprawdzają się w polskim zmiennym klimacie, zapewniając naszemu drewnu piękno przez długie lata.

Produkty marki Bondex są rekomendowane przez Stowarzyszenie Stolarzy Polskich.

Przewodnik po ochronie drewna, który czytasz, został zaprojektowany po to, aby dostarczyć Ci użytecznych podstaw ochrony drewna i pomóc w wyborze właściwych produktów marki Bondex.

Eksperci marki Bondex